KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13027040
nr 1302 7040
Etsning
signerad, Stigbergsgatan Stockholm. Motivet: 50x40 cm
Utrop:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:50:27
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm